Vrijstaande woning Hoogewaard 198 Koudekerk aan den Rijn

Hoogewaard 198, 2396 AR Koudekerk aan den Rijn

99 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Hoogewaard 198 is een vrijstaande woning in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 396 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
396 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoogewaard 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogewaard 198

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
340.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
634.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
130.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

120 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Hoogewaard
78% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogewaard 198

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Bedrijventerrein Hoogewaard
Postcode
2396 AR

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hoogewaard 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogewaard 198?

De prijsindicatie voor Hoogewaard 198 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Hoogewaard is €531.000. Dat komt neer op circa €5.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogewaard 198 zich tot de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard?

Hoogewaard 198 is een vrijstaande woning van 99 m² in de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogewaard 198?

Hoogewaard 198 is een vrijstaande woning in Bedrijventerrein Hoogewaard, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogewaard 198 vergeleken met de buurt?

Hoogewaard 198 heeft 99 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 396 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Bedrijventerrein Hoogewaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogewaard 198 en wat betekent dat?

Hoogewaard 198 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-08-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 130.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogewaard 198?

Hoogewaard 198 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Hoogewaard?

De wijk Bedrijventerrein Hoogewaard in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.