Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1101 m²
- Kamers
- 7
Valkenlaan 14 is een woonhuis in Kortgene, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1101 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valkenlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
11.1 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
14.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
7.6 kmBibliotheek
11.5 kmBioscoop
12.3 kmDe prijsindicatie voor Valkenlaan 14 ligt rond €990.000 tot €1.240.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortgene-Oost is €480.000. Dat komt neer op circa €2.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValkenlaan 14 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Kortgene-Oost. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 473 inwoners per km².
Valkenlaan 14 is een woonhuis in Kortgene-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Valkenlaan 14 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1101 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kortgene-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valkenlaan 14 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Valkenlaan 14 heeft 7 kamers.
De wijk Kortgene-Oost in Kortgene (Zeeland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Valkenlaan 14 in Kortgene-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valkenlaan 14: ziekenhuis op 14.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 11.1 km.
Recreatie nabij Kortgene-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (7.6 km).