Streetview Valkenlaan 12 Kortgene

Valkenlaan 12, 4484 RL Kortgene

136 m² Bouwjaar 2021 Label A+++

Valkenlaan 12 is een woonhuis in Kortgene, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 603 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
603 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Valkenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
87.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
2.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
97.3%
CO₂-emissie
0.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kortgene

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

7.6 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Kortgene

325 Inwoners
170 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
252 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Kortgene-Oost
84% Koopwoningen
473 Inwoners per km²

Locatie van Valkenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Kortgene

Veelgestelde vragen over Valkenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenlaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Kortgene-Oost is €480.000. Dat komt neer op circa €3.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenlaan 12 zich tot de wijk Kortgene-Oost?

Valkenlaan 12 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Kortgene-Oost. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 473 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenlaan 12?

Valkenlaan 12 is een woonhuis in Kortgene-Oost, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Valkenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Valkenlaan 12 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 603 m². In Kortgene-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenlaan 12 en wat betekent dat?

Valkenlaan 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kortgene-Oost?

De wijk Kortgene-Oost in Kortgene (Zeeland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortgene-Oost?

Vanuit Valkenlaan 12 in Kortgene-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kortgene-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Valkenlaan 12: ziekenhuis op 14.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 11.1 km.