Streetview Prinsendijk 15 Kortgene

Prinsendijk 15, 4484 NZ Kortgene

195 m² Bouwjaar 1889

Prinsendijk 15 is een woonhuis in Kortgene, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 8890 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
8890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsendijk 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kortgene

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Kortgene

120 Inwoners
55 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
46 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kortgene
78% Koopwoningen
8 Inwoners per km²

Locatie van Prinsendijk 15

Vergelijkbare woningen in Kortgene

Veelgestelde vragen over Prinsendijk 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsendijk 15?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kortgene is €482.000. Dat komt neer op circa €2.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsendijk 15 zich tot de wijk Verspreide huizen Kortgene?

Prinsendijk 15 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Verspreide huizen Kortgene. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsendijk 15?

Prinsendijk 15 is een woonhuis in Verspreide huizen Kortgene, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsendijk 15 vergeleken met de buurt?

Prinsendijk 15 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8890 m². In Verspreide huizen Kortgene ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kortgene?

De wijk Verspreide huizen Kortgene in Kortgene (Zeeland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kortgene?

Vanuit Prinsendijk 15 in Verspreide huizen Kortgene bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kortgene?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsendijk 15: ziekenhuis op 14.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 11.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Kortgene?