Streetview Oranjeweg 23 Kortenhoef

Oranjeweg 23, 1241 XN Kortenhoef

114 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Oranjeweg 23 is een woonhuis in Kortenhoef, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oranjeweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjeweg 23

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Kortenhoef

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Kortenhoef

5960 Inwoners
2680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2678 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o.
70% Koopwoningen
1.594 Inwoners per km²

Locatie van Oranjeweg 23

Vergelijkbare woningen in Kortenhoef

Veelgestelde vragen over Oranjeweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjeweg 23?

De prijsindicatie voor Oranjeweg 23 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o. is €440.000. Dat komt neer op circa €3.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjeweg 23 zich tot de wijk Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o.?

Oranjeweg 23 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o.. De buurt telt 2.678 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjeweg 23?

Oranjeweg 23 is een woonhuis in Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o., gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjeweg 23 vergeleken met de buurt?

Oranjeweg 23 heeft 114 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjeweg 23 en wat betekent dat?

Oranjeweg 23 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Oranjeweg 23?

Oranjeweg 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o.?

De wijk Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o. in Kortenhoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o.?

Vanuit Oranjeweg 23 in Rade, Oranjebuurt, Munniksveen e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.