Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Noordwijkerweg 40 is een woonhuis in Kornhorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordwijkerweg 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.3 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
17.3 kmRestaurant
3.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
16.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. ten zuiden van Grootegast is €426.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordwijkerweg 40 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Verspr.h. ten zuiden van Grootegast. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 36 inwoners per km².
Noordwijkerweg 40 is een woonhuis in Verspr.h. ten zuiden van Grootegast, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noordwijkerweg 40 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Verspr.h. ten zuiden van Grootegast ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordwijkerweg 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.49 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. ten zuiden van Grootegast in Kornhorn (Groningen) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Noordwijkerweg 40 in Verspr.h. ten zuiden van Grootegast bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordwijkerweg 40: ziekenhuis op 17.3 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 3 km, middelbare school op 3.7 km.