Streetview Puurveenseweg 20 Kootwijkerbroek

Puurveenseweg 20, 3774 PJ Kootwijkerbroek

330 m² Bouwjaar 1900 Label A+++

Puurveenseweg 20 is een woonhuis in Kootwijkerbroek, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Puurveenseweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puurveenseweg 20

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
82.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
79.1%
CO₂-emissie
6.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kootwijkerbroek

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.8 km

Buurtinformatie in Kootwijkerbroek

3665 Inwoners
1090 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
1106 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Kootwijkerbroek
79% Koopwoningen
153 Inwoners per km²

Locatie van Puurveenseweg 20

Vergelijkbare woningen in Kootwijkerbroek

Veelgestelde vragen over Puurveenseweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Puurveenseweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kootwijkerbroek is €558.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puurveenseweg 20 zich tot de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek?

Puurveenseweg 20 is een woonhuis van 330 m² in de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek. De buurt telt 1.106 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puurveenseweg 20?

Puurveenseweg 20 is een woonhuis in Buitengebied Kootwijkerbroek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Puurveenseweg 20 vergeleken met de buurt?

Puurveenseweg 20 heeft 330 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Kootwijkerbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Puurveenseweg 20 en wat betekent dat?

Puurveenseweg 20 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Kootwijkerbroek?

De wijk Buitengebied Kootwijkerbroek in Kootwijkerbroek (Gelderland) kenmerkt zich door 3.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Kootwijkerbroek?

Vanuit Puurveenseweg 20 in Buitengebied Kootwijkerbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.1 km.