Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 499 m²
- Perceeloppervlakte
- 6750 m²
Nachtegaalweg 14 is een woonhuis in Kootwijkerbroek, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 499 m² en een perceel van 6750 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
6.9 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
7.1 kmRestaurant
4.2 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
18.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kootwijkerbroek is €558.000. Dat komt neer op circa €1.118 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNachtegaalweg 14 is een woonhuis van 499 m² in de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek. De buurt telt 1.106 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 153 inwoners per km².
Nachtegaalweg 14 is een woonhuis in Buitengebied Kootwijkerbroek, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nachtegaalweg 14 heeft 499 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6750 m². In Buitengebied Kootwijkerbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Kootwijkerbroek in Kootwijkerbroek (Gelderland) kenmerkt zich door 3.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Nachtegaalweg 14 in Buitengebied Kootwijkerbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nachtegaalweg 14: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.9 km.
Recreatie nabij Buitengebied Kootwijkerbroek: restaurant (4.2 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Nachtegaalweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Kootwijkerbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.