Herenhuis, vrijstaande woning Julianastraat 43 Koog aan de Zaan

Julianastraat 43, 1541 GH Koog aan de Zaan

96 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Julianastraat 43 is een herenhuis, vrijstaande woning in Koog aan de Zaan, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 43

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
301.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
398.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Koog aan de Zaan

4900 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Oud Koog
56% Koopwoningen
6.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianastraat 43

Vergelijkbare woningen in Koog aan de Zaan

Veelgestelde vragen over Julianastraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 43?

De prijsindicatie voor Julianastraat 43 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Koog is €328.000. Dat komt neer op circa €3.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 43 zich tot de wijk Oud Koog?

Julianastraat 43 is een herenhuis, vrijstaande woning van 96 m² in de wijk Oud Koog. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 43?

Julianastraat 43 is een herenhuis, vrijstaande woning in Oud Koog, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianastraat 43 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 43 heeft 96 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oud Koog ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 43 en wat betekent dat?

Julianastraat 43 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-11-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianastraat 43?

Julianastraat 43 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud Koog?

De wijk Oud Koog in Koog aan de Zaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Vanuit Julianastraat 43 in Oud Koog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.