2-onder-1-kapwoning Machinistenstraat 18 Koog aan de Zaan

Machinistenstraat 18, 1541 AK Koog aan de Zaan

75 m² Bouwjaar 1903 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Machinistenstraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Koog aan de Zaan, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m², een perceel van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
75 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Machinistenstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Machinistenstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
178.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koog aan de Zaan

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Koog aan de Zaan

4900 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Oud Koog
56% Koopwoningen
6.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Machinistenstraat 18

Vergelijkbare woningen in Koog aan de Zaan

Veelgestelde vragen over Machinistenstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Machinistenstraat 18?

De prijsindicatie voor Machinistenstraat 18 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Koog is €328.000. Dat komt neer op circa €4.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Machinistenstraat 18 zich tot de wijk Oud Koog?

Machinistenstraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning van 75 m² in de wijk Oud Koog. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Machinistenstraat 18?

Machinistenstraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Oud Koog, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Machinistenstraat 18 vergeleken met de buurt?

Machinistenstraat 18 heeft 75 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oud Koog ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Machinistenstraat 18 en wat betekent dat?

Machinistenstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Machinistenstraat 18?

Machinistenstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oud Koog?

De wijk Oud Koog in Koog aan de Zaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Vanuit Machinistenstraat 18 in Oud Koog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.