Eengezinswoning, vrijstaande woning Uniahof 4 Kollum

Uniahof 4, 9291 HR Kollum

140 m² Bouwjaar 1964 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Uniahof 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kollum, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 470 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
470 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Uniahof 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uniahof 4

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (243.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.8 km

Buurtinformatie in Kollum

5490 Inwoners
2420 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2581 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Kollum
60% Koopwoningen
1.967 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uniahof 4

Vergelijkbare woningen in Kollum

Veelgestelde vragen over Uniahof 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Uniahof 4?

De prijsindicatie voor Uniahof 4 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Kollum is €264.000. Dat komt neer op circa €1.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uniahof 4 zich tot de wijk Kollum?

Uniahof 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Kollum. De buurt telt 2.581 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.967 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uniahof 4?

Uniahof 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kollum, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uniahof 4 vergeleken met de buurt?

Uniahof 4 heeft 140 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 470 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kollum ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uniahof 4 en wat betekent dat?

Uniahof 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uniahof 4?

Uniahof 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 243 m².

Hoe is de woningmarkt in Kollum?

De wijk Kollum in Kollum (Friesland) kenmerkt zich door 5.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kollum?

Vanuit Uniahof 4 in Kollum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.