Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 248 m²
- Perceeloppervlakte
- 4700 m²
- Indicatie vraagprijs
- €435.000 tot €485.000
Oudestraat 2 is een woonhuis in Koewacht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 4700 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudestraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
6.8 kmTreinstation
43.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
10.1 kmApotheek
8.9 kmZiekenhuis
10.2 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
9.7 kmLandelijk gelegen bouwkavel gelegen tussen Heikant en Koewacht, bijna op de grens.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oudestraat 2 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koewacht is €372.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudestraat 2 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Buitengebied Koewacht. De buurt telt 298 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².
Oudestraat 2 is een woonhuis in Buitengebied Koewacht, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oudestraat 2 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4700 m². In Buitengebied Koewacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oudestraat 2 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Buitengebied Koewacht in Koewacht (Zeeland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Oudestraat 2 in Buitengebied Koewacht bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 6.8 km, treinstation op 43.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oudestraat 2: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 8.9 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 10.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied Koewacht: restaurant (1.8 km), cafe (1.9 km).