Streetview Het Zand 32 Koewacht

Het Zand 32, 4576 CC Koewacht

192 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Het Zand 32 is een woonhuis in Koewacht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 2979 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
2979 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Het Zand 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Zand 32

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koewacht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

44.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

9.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Koewacht

1870 Inwoners
850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
912 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Kern Koewacht
77% Koopwoningen
817 Inwoners per km²

Locatie van Het Zand 32

Vergelijkbare woningen in Koewacht

Veelgestelde vragen over Het Zand 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Zand 32?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Koewacht is €256.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Zand 32 zich tot de wijk Kern Koewacht?

Het Zand 32 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Kern Koewacht. De buurt telt 912 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 817 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Zand 32?

Het Zand 32 is een woonhuis in Kern Koewacht, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Het Zand 32 vergeleken met de buurt?

Het Zand 32 heeft 192 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 2979 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kern Koewacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Zand 32 en wat betekent dat?

Het Zand 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Zand 32?

Het Zand 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Koewacht?

De wijk Kern Koewacht in Koewacht (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Koewacht?

Vanuit Het Zand 32 in Kern Koewacht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 44.6 km, snelwegoprit op 4.9 km.