Streetview Grensstraat 3 Koewacht

Grensstraat 3, 4576 BZ Koewacht

46 m² Bouwjaar 1901 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Grensstraat 3 is een woonhuis in Koewacht, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m², een perceel van 240 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
46 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Grensstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grensstraat 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
4.22
CO₂-emissie
7778.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koewacht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

44.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

9.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Koewacht

1870 Inwoners
850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
912 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Kern Koewacht
77% Koopwoningen
817 Inwoners per km²

Locatie van Grensstraat 3

Vergelijkbare woningen in Koewacht

Veelgestelde vragen over Grensstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Grensstraat 3?

De prijsindicatie voor Grensstraat 3 ligt rond €80.000 tot €105.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Koewacht is €256.000. Dat komt neer op circa €5.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grensstraat 3 zich tot de wijk Kern Koewacht?

Grensstraat 3 is een woonhuis van 46 m² in de wijk Kern Koewacht. De buurt telt 912 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 817 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grensstraat 3?

Grensstraat 3 is een woonhuis in Kern Koewacht, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grensstraat 3 vergeleken met de buurt?

Grensstraat 3 heeft 46 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kern Koewacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grensstraat 3 en wat betekent dat?

Grensstraat 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-02-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7778.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grensstraat 3?

Grensstraat 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Koewacht?

De wijk Kern Koewacht in Koewacht (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Koewacht?

Vanuit Grensstraat 3 in Kern Koewacht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 44.6 km, snelwegoprit op 4.9 km.