Eengezinswoning, hoekwoning Trompstraat 9 Kloosterzande

Trompstraat 9, 4587 ER Kloosterzande

112 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Trompstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kloosterzande, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 236 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Trompstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trompstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
30.28 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trompstraat 9

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Trompstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Trompstraat 9?

De prijsindicatie voor Trompstraat 9 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €2.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trompstraat 9 zich tot de wijk Molenstraat?

Trompstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning van 112 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trompstraat 9?

Trompstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Molenstraat, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Trompstraat 9 vergeleken met de buurt?

Trompstraat 9 heeft 112 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trompstraat 9 en wat betekent dat?

Trompstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trompstraat 9?

Trompstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?

Vanuit Trompstraat 9 in Molenstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 48.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.