Streetview Groenendijk 24 Kloosterzande

Groenendijk 24, 4587 CV Kloosterzande

210 m² Bouwjaar 1890 Label D

Groenendijk 24 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 342 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
342 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Groenendijk 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenendijk 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
206.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

47.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

1180 Inwoners
570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Zandewijk
57% Koopwoningen
2.516 Inwoners per km²

Locatie van Groenendijk 24

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Groenendijk 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenendijk 24?

De gemiddelde woningwaarde in Zandewijk is €212.000. Dat komt neer op circa €1.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenendijk 24 zich tot de wijk Zandewijk?

Groenendijk 24 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Zandewijk. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.516 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenendijk 24?

Groenendijk 24 is een woonhuis in Zandewijk, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenendijk 24 vergeleken met de buurt?

Groenendijk 24 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². In Zandewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenendijk 24 en wat betekent dat?

Groenendijk 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zandewijk?

De wijk Zandewijk in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandewijk?

Vanuit Groenendijk 24 in Zandewijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 47.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zandewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groenendijk 24: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.