Streetview Cloosterstraat 78 Kloosterzande

Cloosterstraat 78, 4587 CE Kloosterzande

247 m² Bouwjaar 1925

Cloosterstraat 78 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
445 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cloosterstraat 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

47.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

1180 Inwoners
570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Zandewijk
57% Koopwoningen
2.516 Inwoners per km²

Locatie van Cloosterstraat 78

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Cloosterstraat 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Cloosterstraat 78?

De gemiddelde woningwaarde in Zandewijk is €212.000. Dat komt neer op circa €858 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cloosterstraat 78 zich tot de wijk Zandewijk?

Cloosterstraat 78 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Zandewijk. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.516 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cloosterstraat 78?

Cloosterstraat 78 is een woonhuis in Zandewijk, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cloosterstraat 78 vergeleken met de buurt?

Cloosterstraat 78 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Zandewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zandewijk?

De wijk Zandewijk in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandewijk?

Vanuit Cloosterstraat 78 in Zandewijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 47.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zandewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cloosterstraat 78: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zandewijk?

Recreatie nabij Zandewijk: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Cloosterstraat 78?