Streetview Cloosterstraat 32 Kloosterzande

Cloosterstraat 32, 4587 CD Kloosterzande

230 m² Bouwjaar 1920 Label D

Cloosterstraat 32 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 585 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
585 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cloosterstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cloosterstraat 32

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Locatie van Cloosterstraat 32

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Cloosterstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Cloosterstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €1.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cloosterstraat 32 zich tot de wijk Molenstraat?

Cloosterstraat 32 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cloosterstraat 32?

Cloosterstraat 32 is een woonhuis in Molenstraat, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cloosterstraat 32 vergeleken met de buurt?

Cloosterstraat 32 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 585 m². In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cloosterstraat 32 en wat betekent dat?

Cloosterstraat 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?

Vanuit Cloosterstraat 32 in Molenstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 48.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenstraat?