Streetview Stelleweg 1 Kloetinge

Stelleweg 1, 4481 NA Kloetinge

192 m² Bouwjaar 1997

Stelleweg 1 is een woonhuis in Kloetinge, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
192 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stelleweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Kloetinge

5755 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3125 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Goes-Oost
54% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Locatie van Stelleweg 1

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Stelleweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Stelleweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stelleweg 1 zich tot de wijk Goes-Oost?

Stelleweg 1 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Goes-Oost. De buurt telt 3.125 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stelleweg 1?

Stelleweg 1 is een woonhuis in Goes-Oost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stelleweg 1 vergeleken met de buurt?

Stelleweg 1 heeft 192 m² woonoppervlakte. In Goes-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Oost?

De wijk Goes-Oost in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 5.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Oost?

Vanuit Stelleweg 1 in Goes-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stelleweg 1: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goes-Oost?

Recreatie nabij Goes-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Stelleweg 1?

Een woningrapport voor Stelleweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goes-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.