Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Boudewijn Büchlaan 13 Kloetinge

Boudewijn Büchlaan 13, 4481 DV Kloetinge

138 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Boudewijn Büchlaan 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kloetinge, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 334 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
334 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boudewijn Büchlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boudewijn Büchlaan 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
77.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.8%
CO₂-emissie
11.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (186.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1735 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Oostmolenpark
89% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boudewijn Büchlaan 13

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Boudewijn Büchlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Boudewijn Büchlaan 13?

De prijsindicatie voor Boudewijn Büchlaan 13 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostmolenpark is €378.000. Dat komt neer op circa €2.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boudewijn Büchlaan 13 zich tot de wijk Oostmolenpark?

Boudewijn Büchlaan 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Oostmolenpark. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boudewijn Büchlaan 13?

Boudewijn Büchlaan 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oostmolenpark, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boudewijn Büchlaan 13 vergeleken met de buurt?

Boudewijn Büchlaan 13 heeft 138 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 334 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostmolenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boudewijn Büchlaan 13 en wat betekent dat?

Boudewijn Büchlaan 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boudewijn Büchlaan 13?

Boudewijn Büchlaan 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 186 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostmolenpark?

De wijk Oostmolenpark in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostmolenpark?