Streetview Jan Greshofflaan 40 Kloetinge

Jan Greshofflaan 40, 4481 DD Kloetinge

146 m² Bouwjaar 1992 5 kamers Label A

Jan Greshofflaan 40 is een woonhuis in Kloetinge, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 294 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
294 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jan Greshofflaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Greshofflaan 40

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1735 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Oostmolenpark
89% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Locatie van Jan Greshofflaan 40

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Jan Greshofflaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Greshofflaan 40?

De prijsindicatie voor Jan Greshofflaan 40 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostmolenpark is €378.000. Dat komt neer op circa €2.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Greshofflaan 40 zich tot de wijk Oostmolenpark?

Jan Greshofflaan 40 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Oostmolenpark. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Greshofflaan 40?

Jan Greshofflaan 40 is een woonhuis in Oostmolenpark, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Greshofflaan 40 vergeleken met de buurt?

Jan Greshofflaan 40 heeft 146 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 294 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oostmolenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Greshofflaan 40 en wat betekent dat?

Jan Greshofflaan 40 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jan Greshofflaan 40?

Jan Greshofflaan 40 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostmolenpark?

De wijk Oostmolenpark in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostmolenpark?

Vanuit Jan Greshofflaan 40 in Oostmolenpark bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.