Streetview Geertesplein 18 Kloetinge

Geertesplein 18, 4481 AN Kloetinge

175 m² Bouwjaar 1978

Geertesplein 18 is een woonhuis in Kloetinge, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 437 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
437 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Geertesplein 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1630 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Kloetinge
72% Koopwoningen
1.845 Inwoners per km²

Locatie van Geertesplein 18

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Geertesplein 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Geertesplein 18?

De gemiddelde woningwaarde in Kloetinge is €319.000. Dat komt neer op circa €1.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geertesplein 18 zich tot de wijk Kloetinge?

Geertesplein 18 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Kloetinge. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geertesplein 18?

Geertesplein 18 is een woonhuis in Kloetinge, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Geertesplein 18 vergeleken met de buurt?

Geertesplein 18 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 437 m². In Kloetinge ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kloetinge?

De wijk Kloetinge in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloetinge?

Vanuit Geertesplein 18 in Kloetinge bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloetinge?

Zorg en onderwijs in de buurt van Geertesplein 18: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kloetinge?

Recreatie nabij Kloetinge: restaurant (1.3 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Geertesplein 18?

Een woningrapport voor Geertesplein 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kloetinge. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.