Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Steenput 4 Klimmen

Steenput 4, 6343 EC Klimmen

170 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenput 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Klimmen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 240 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 259.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Steenput 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenput 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.40 kWh/m²
CO₂-emissie
37.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Termaar

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,1 km
Dagelijks

Supermarkt

1,9 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

0,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

4,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,5 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3,9 km
Cultuur

Bioscoop

7,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Termaar

Steenput 4 ligt in de buurt Termaar in Klimmen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 710 inwoners en 325 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 87% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,9 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
325 Woningvoorraad
€368.000 Gem. WOZ-waarde Termaar
87% Koopwoningen
2.085 Inwoners per km²

Locatie van Steenput 4

Vergelijkbare woningen in Klimmen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Klimmen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenput 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenput 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Termaar €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenput 4 zich tot de CBS-buurt Termaar?

Steenput 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 170 m² in de CBS-buurt Termaar. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 325 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.085 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenput 4?

Steenput 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Termaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steenput 4 vergeleken met de buurt?

Steenput 4 heeft 170 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Termaar €368.000.

Wat is het energielabel van Steenput 4 en wat betekent dat?

Steenput 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenput 4?

Steenput 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Termaar?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Termaar in Klimmen (Limburg) 710 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 0,5 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,5 km tot een ziekenhuis, 4,2 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steenput 4?

Een woningrapport voor Steenput 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Termaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Klimmen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars