Straatbeeld van Manensheide 9 in Klimmen

Manensheide 9, 6343 CP Klimmen

194 m² Bouwjaar 1972

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Manensheide 9 is een vrijstaande woning in Klimmen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 484 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
484 m²
Inhoud
912 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Manensheide 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Termaar

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,1 km
Dagelijks

Supermarkt

1,9 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

0,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

4,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,5 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3,9 km
Cultuur

Bioscoop

7,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Termaar

Manensheide 9 ligt in de buurt Termaar in Klimmen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 710 inwoners en 325 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 87% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,9 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
325 Woningvoorraad
€368.000 Gem. WOZ-waarde Termaar
87% Koopwoningen
2.085 Inwoners per km²

Locatie van Manensheide 9

Vergelijkbare woningen in Klimmen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Klimmen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Manensheide 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Manensheide 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Termaar €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Manensheide 9 zich tot de CBS-buurt Termaar?

Manensheide 9 is een vrijstaande woning van 194 m² in de CBS-buurt Termaar. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 325 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.085 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Manensheide 9?

Manensheide 9 is een vrijstaande woning in Termaar, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Manensheide 9 vergeleken met de buurt?

Manensheide 9 heeft 194 m² woonoppervlakte en 912 m³ inhoud. Het perceel is 484 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Termaar €368.000.

Hoe is de woningmarkt in Termaar?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Termaar in Klimmen (Limburg) 710 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 0,5 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,5 km tot een ziekenhuis, 4,2 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Termaar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Termaar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Manensheide 9?

Een woningrapport voor Manensheide 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Termaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Klimmen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars