Eindwoning Voeghoutenstraat 246 Klazienaveen

Voeghoutenstraat 246, 7891 LJ Klazienaveen

96 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Voeghoutenstraat 246 is een eindwoning in Klazienaveen, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
2688 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Voeghoutenstraat 246

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voeghoutenstraat 246

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
211.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Klazienaveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Klazienaveen

5975 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Klazienaveen-Zuid
62% Koopwoningen
2.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voeghoutenstraat 246

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen

Veelgestelde vragen over Voeghoutenstraat 246

Wat is de geschatte woningwaarde van Voeghoutenstraat 246?

De prijsindicatie voor Voeghoutenstraat 246 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Klazienaveen-Zuid is €225.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voeghoutenstraat 246 zich tot de wijk Klazienaveen-Zuid?

Voeghoutenstraat 246 is een eindwoning van 96 m² in de wijk Klazienaveen-Zuid. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voeghoutenstraat 246?

Voeghoutenstraat 246 is een eindwoning in Klazienaveen-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voeghoutenstraat 246 vergeleken met de buurt?

Voeghoutenstraat 246 heeft 96 m² woonoppervlakte en 2688 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Klazienaveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voeghoutenstraat 246 en wat betekent dat?

Voeghoutenstraat 246 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voeghoutenstraat 246?

Voeghoutenstraat 246 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klazienaveen-Zuid?

De wijk Klazienaveen-Zuid in Klazienaveen (Drenthe) kenmerkt zich door 5.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?

Vanuit Voeghoutenstraat 246 in Klazienaveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.