Streetview Voeghoutenstraat 32 Klazienaveen

Voeghoutenstraat 32, 7891 LC Klazienaveen

188 m² Bouwjaar 1997

Voeghoutenstraat 32 is een woonhuis in Klazienaveen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 296 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
296 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Voeghoutenstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Klazienaveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Klazienaveen

5975 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Klazienaveen-Zuid
62% Koopwoningen
2.127 Inwoners per km²

Locatie van Voeghoutenstraat 32

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen

Veelgestelde vragen over Voeghoutenstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Voeghoutenstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Klazienaveen-Zuid is €225.000. Dat komt neer op circa €1.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voeghoutenstraat 32 zich tot de wijk Klazienaveen-Zuid?

Voeghoutenstraat 32 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Klazienaveen-Zuid. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voeghoutenstraat 32?

Voeghoutenstraat 32 is een woonhuis in Klazienaveen-Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Voeghoutenstraat 32 vergeleken met de buurt?

Voeghoutenstraat 32 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 296 m². In Klazienaveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Klazienaveen-Zuid?

De wijk Klazienaveen-Zuid in Klazienaveen (Drenthe) kenmerkt zich door 5.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?

Vanuit Voeghoutenstraat 32 in Klazienaveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voeghoutenstraat 32: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klazienaveen-Zuid?

Recreatie nabij Klazienaveen-Zuid: restaurant (0.8 km), cafe (1 km).