Streetview Van Echtenskanaal NZ 616 Klazienaveen

Van Echtenskanaal NZ 616, 7891 AW Klazienaveen

151 m² Bouwjaar 2005 Label B

Van Echtenskanaal NZ 616 is een appartement in Klazienaveen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Echtenskanaal NZ 616

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Echtenskanaal NZ 616

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Klazienaveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Klazienaveen

5975 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Klazienaveen-Zuid
62% Koopwoningen
2.127 Inwoners per km²

Locatie van Van Echtenskanaal NZ 616

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen

Veelgestelde vragen over Van Echtenskanaal NZ 616

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Echtenskanaal NZ 616?

De gemiddelde woningwaarde in Klazienaveen-Zuid is €225.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Echtenskanaal NZ 616 zich tot de wijk Klazienaveen-Zuid?

Van Echtenskanaal NZ 616 is een appartement van 151 m² in de wijk Klazienaveen-Zuid. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Echtenskanaal NZ 616?

Van Echtenskanaal NZ 616 is een appartement in Klazienaveen-Zuid, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Echtenskanaal NZ 616 vergeleken met de buurt?

Van Echtenskanaal NZ 616 heeft 151 m² woonoppervlakte. In Klazienaveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Echtenskanaal NZ 616 en wat betekent dat?

Van Echtenskanaal NZ 616 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Klazienaveen-Zuid?

De wijk Klazienaveen-Zuid in Klazienaveen (Drenthe) kenmerkt zich door 5.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?

Vanuit Van Echtenskanaal NZ 616 in Klazienaveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?