Streetview Van Echtenskanaal NZ 607 Klazienaveen

Van Echtenskanaal NZ 607, 7891 AW Klazienaveen

167 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Van Echtenskanaal NZ 607 is een appartement in Klazienaveen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
167 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Echtenskanaal NZ 607

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Echtenskanaal NZ 607

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
57.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Klazienaveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Klazienaveen

5975 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Klazienaveen-Zuid
62% Koopwoningen
2.127 Inwoners per km²

Locatie van Van Echtenskanaal NZ 607

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen

Veelgestelde vragen over Van Echtenskanaal NZ 607

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Echtenskanaal NZ 607?

De prijsindicatie voor Van Echtenskanaal NZ 607 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Klazienaveen-Zuid is €225.000. Dat komt neer op circa €1.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Echtenskanaal NZ 607 zich tot de wijk Klazienaveen-Zuid?

Van Echtenskanaal NZ 607 is een appartement van 167 m² in de wijk Klazienaveen-Zuid. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Echtenskanaal NZ 607?

Van Echtenskanaal NZ 607 is een appartement in Klazienaveen-Zuid, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Echtenskanaal NZ 607 vergeleken met de buurt?

Van Echtenskanaal NZ 607 heeft 167 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Klazienaveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Echtenskanaal NZ 607 en wat betekent dat?

Van Echtenskanaal NZ 607 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Echtenskanaal NZ 607?

Van Echtenskanaal NZ 607 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klazienaveen-Zuid?

De wijk Klazienaveen-Zuid in Klazienaveen (Drenthe) kenmerkt zich door 5.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Zuid?

Vanuit Van Echtenskanaal NZ 607 in Klazienaveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.