Eengezinswoning, vrijstaande woning Klarenbeekseweg 140 Klarenbeek

Klarenbeekseweg 140, 7381 BG Klarenbeek

161 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Klarenbeekseweg 140 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Klarenbeek, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 716 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
716 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Klarenbeekseweg 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klarenbeekseweg 140

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
201 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10%
CO₂-emissie
44.63 kg/m²

Tuin
Ja (300.0 m²)

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Klarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Klarenbeek

665 Inwoners
300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
276 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Klarenbeek
67% Koopwoningen
1.618 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klarenbeekseweg 140

Vergelijkbare woningen in Klarenbeek

Veelgestelde vragen over Klarenbeekseweg 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Klarenbeekseweg 140?

De prijsindicatie voor Klarenbeekseweg 140 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek is €445.000. Dat komt neer op circa €2.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klarenbeekseweg 140 zich tot de wijk Klarenbeek?

Klarenbeekseweg 140 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Klarenbeek. De buurt telt 276 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klarenbeekseweg 140?

Klarenbeekseweg 140 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Klarenbeek, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klarenbeekseweg 140 vergeleken met de buurt?

Klarenbeekseweg 140 heeft 161 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 716 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Klarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klarenbeekseweg 140 en wat betekent dat?

Klarenbeekseweg 140 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 44.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klarenbeekseweg 140?

Klarenbeekseweg 140 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Klarenbeek?

De wijk Klarenbeek in Klarenbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarenbeek?

Vanuit Klarenbeekseweg 140 in Klarenbeek bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.