Streetview Klarenbeekseweg 102 Klarenbeek

Klarenbeekseweg 102, 7381 BG Klarenbeek

456 m² Bouwjaar 1926

Klarenbeekseweg 102 is een woonhuis in Klarenbeek, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 456 m² en een perceel van 635 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
456 m²
Perceeloppervlakte
635 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Klarenbeekseweg 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Klarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Klarenbeek

665 Inwoners
300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
276 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Klarenbeek
67% Koopwoningen
1.618 Inwoners per km²

Locatie van Klarenbeekseweg 102

Vergelijkbare woningen in Klarenbeek

Veelgestelde vragen over Klarenbeekseweg 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Klarenbeekseweg 102?

De gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek is €445.000. Dat komt neer op circa €976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klarenbeekseweg 102 zich tot de wijk Klarenbeek?

Klarenbeekseweg 102 is een woonhuis van 456 m² in de wijk Klarenbeek. De buurt telt 276 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klarenbeekseweg 102?

Klarenbeekseweg 102 is een woonhuis in Klarenbeek, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klarenbeekseweg 102 vergeleken met de buurt?

Klarenbeekseweg 102 heeft 456 m² woonoppervlakte. Het perceel is 635 m². In Klarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Klarenbeek?

De wijk Klarenbeek in Klarenbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarenbeek?

Vanuit Klarenbeekseweg 102 in Klarenbeek bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klarenbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klarenbeekseweg 102: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 6.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klarenbeek?

Recreatie nabij Klarenbeek: restaurant (0.8 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Klarenbeekseweg 102?