Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 284 m²
- Perceeloppervlakte
- 3000 m²
- Inhoud
- 1290 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 is een woonhuis in Klaaswaal, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m², een perceel van 3000 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oud-Cromstrijensedijk WZ 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
15.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
16.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klaaswaal Woonkern is €334.000. Dat komt neer op circa €1.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOud-Cromstrijensedijk WZ 59 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Klaaswaal Woonkern. De buurt telt 1.541 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.555 inwoners per km².
Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 is een woonhuis in Klaaswaal Woonkern, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 heeft 284 m² woonoppervlakte en 1290 m³ inhoud. Het perceel is 3000 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Klaaswaal Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-05-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.41 kg/jaar.
Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Klaaswaal Woonkern in Klaaswaal (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oud-Cromstrijensedijk WZ 59 in Klaaswaal Woonkern bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.4 km, snelwegoprit op 1 km.