Halfvrijstaande woning Pieter C. Hooftstraat 22 Kesteren

Pieter C. Hooftstraat 22, 4041 XS Kesteren

113 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Pieter C. Hooftstraat 22 is een halfvrijstaande woning in Kesteren, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 448 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
448 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pieter C. Hooftstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter C. Hooftstraat 22

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
362.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.38 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kesteren

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Kesteren

4760 Inwoners
1730 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1741 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Kesteren
60% Koopwoningen
2.971 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter C. Hooftstraat 22

Vergelijkbare woningen in Kesteren

Veelgestelde vragen over Pieter C. Hooftstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter C. Hooftstraat 22?

De prijsindicatie voor Pieter C. Hooftstraat 22 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Kesteren is €336.000. Dat komt neer op circa €2.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter C. Hooftstraat 22 zich tot de wijk Kesteren?

Pieter C. Hooftstraat 22 is een halfvrijstaande woning van 113 m² in de wijk Kesteren. De buurt telt 1.741 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter C. Hooftstraat 22?

Pieter C. Hooftstraat 22 is een halfvrijstaande woning in Kesteren, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pieter C. Hooftstraat 22 vergeleken met de buurt?

Pieter C. Hooftstraat 22 heeft 113 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 448 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kesteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter C. Hooftstraat 22 en wat betekent dat?

Pieter C. Hooftstraat 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2036-01-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter C. Hooftstraat 22?

Pieter C. Hooftstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Kesteren?

De wijk Kesteren in Kesteren (Gelderland) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kesteren?

Vanuit Pieter C. Hooftstraat 22 in Kesteren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.