Eindwoning Zwaluwstraat 8 Kerkrade

Zwaluwstraat 8, 6469 XS Kerkrade

86 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Zwaluwstraat 8 is een eindwoning in Kerkrade, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 417 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
417 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zwaluwstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaluwstraat 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
1.82
CO₂-emissie
4421.76 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Kerkrade

2245 Inwoners
1030 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1033 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Hopel
75% Koopwoningen
3.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwaluwstraat 8

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Zwaluwstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaluwstraat 8?

De prijsindicatie voor Zwaluwstraat 8 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Hopel is €208.000. Dat komt neer op circa €2.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaluwstraat 8 zich tot de wijk Hopel?

Zwaluwstraat 8 is een eindwoning van 86 m² in de wijk Hopel. De buurt telt 1.033 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaluwstraat 8?

Zwaluwstraat 8 is een eindwoning in Hopel, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwaluwstraat 8 vergeleken met de buurt?

Zwaluwstraat 8 heeft 86 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 417 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hopel ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaluwstraat 8 en wat betekent dat?

Zwaluwstraat 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-05-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4421.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwaluwstraat 8?

Zwaluwstraat 8 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hopel?

De wijk Hopel in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hopel?

Vanuit Zwaluwstraat 8 in Hopel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.