2-onder-1-kapwoning Toupsbergstraat 107 Kerkrade

Toupsbergstraat 107, 6468 AB Kerkrade

83 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Toupsbergstraat 107 is een 2-onder-1-kapwoning in Kerkrade, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 201 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Toupsbergstraat 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toupsbergstraat 107

Tuin
Ja (79.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3040 Inwoners
1600 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1637 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Chevremont
43% Koopwoningen
5.444 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toupsbergstraat 107

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Toupsbergstraat 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Toupsbergstraat 107?

De prijsindicatie voor Toupsbergstraat 107 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Chevremont is €179.000. Dat komt neer op circa €2.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toupsbergstraat 107 zich tot de wijk Chevremont?

Toupsbergstraat 107 is een 2-onder-1-kapwoning van 83 m² in de wijk Chevremont. De buurt telt 1.637 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toupsbergstraat 107?

Toupsbergstraat 107 is een 2-onder-1-kapwoning in Chevremont, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Toupsbergstraat 107 vergeleken met de buurt?

Toupsbergstraat 107 heeft 83 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Chevremont ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toupsbergstraat 107 en wat betekent dat?

Toupsbergstraat 107 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toupsbergstraat 107?

Toupsbergstraat 107 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in Chevremont?

De wijk Chevremont in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Chevremont?

Vanuit Toupsbergstraat 107 in Chevremont bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.