Geschakelde woning Heistraat 105 Kerkrade

Heistraat 105, 6467 LP Kerkrade

142 m² Bouwjaar 1916 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Heistraat 105 is een geschakelde woning in Kerkrade, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 277 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Heistraat 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heistraat 105

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
202.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.32 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heistraat 105

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Heistraat 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Heistraat 105?

De prijsindicatie voor Heistraat 105 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heistraat 105 zich tot de wijk Terwinselen?

Heistraat 105 is een geschakelde woning van 142 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heistraat 105?

Heistraat 105 is een geschakelde woning in Terwinselen, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heistraat 105 vergeleken met de buurt?

Heistraat 105 heeft 142 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heistraat 105 en wat betekent dat?

Heistraat 105 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heistraat 105?

Heistraat 105 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Heistraat 105 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.