Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
Mariastraat 18 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 146 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mariastraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMariastraat 18 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².
Mariastraat 18 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mariastraat 18 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mariastraat 18 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Mariastraat 18 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mariastraat 18: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Terwinselen: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Mariastraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Terwinselen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1956, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.