Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 357 m²
Firenschatstraat 14 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 357 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Firenschatstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFirenschatstraat 14 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².
Firenschatstraat 14 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Firenschatstraat 14 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 357 m². In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Firenschatstraat 14 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Firenschatstraat 14: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Terwinselen: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Firenschatstraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Terwinselen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.