Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Winselerhofstraat 8 Kerkrade

Winselerhofstraat 8, 6467 CN Kerkrade

241 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Winselerhofstraat 8 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Kerkrade, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 525 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
941 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Winselerhofstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winselerhofstraat 8

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
208.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (255.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winselerhofstraat 8

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Winselerhofstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Winselerhofstraat 8?

De prijsindicatie voor Winselerhofstraat 8 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €996 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winselerhofstraat 8 zich tot de wijk Terwinselen?

Winselerhofstraat 8 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 241 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winselerhofstraat 8?

Winselerhofstraat 8 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Terwinselen, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Winselerhofstraat 8 vergeleken met de buurt?

Winselerhofstraat 8 heeft 241 m² woonoppervlakte en 941 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winselerhofstraat 8 en wat betekent dat?

Winselerhofstraat 8 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winselerhofstraat 8?

Winselerhofstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 255 m².

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Winselerhofstraat 8 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.