Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
Strijthagenweg 145 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 295 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Strijthagenweg 145
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kaalheide is €202.000. Dat komt neer op circa €1.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStrijthagenweg 145 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Kaalheide. De buurt telt 1.319 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.039 inwoners per km².
Strijthagenweg 145 is een woonhuis in Kaalheide, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Strijthagenweg 145 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 295 m². In Kaalheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Strijthagenweg 145 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Kaalheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Strijthagenweg 145 in Kaalheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Strijthagenweg 145: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Kaalheide: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Strijthagenweg 145 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kaalheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.