Vrijstaande woning Kaalheidersteenweg 218 Kerkrade

Kaalheidersteenweg 218, 6467 AG Kerkrade

123 m² Bouwjaar 1945 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kaalheidersteenweg 218 is een vrijstaande woning in Kerkrade, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 345 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kaalheidersteenweg 218

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaalheidersteenweg 218

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.1%
CO₂-emissie
38.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaalheidersteenweg 218

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Kaalheidersteenweg 218

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaalheidersteenweg 218?

De prijsindicatie voor Kaalheidersteenweg 218 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaalheidersteenweg 218 zich tot de wijk Terwinselen?

Kaalheidersteenweg 218 is een vrijstaande woning van 123 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaalheidersteenweg 218?

Kaalheidersteenweg 218 is een vrijstaande woning in Terwinselen, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaalheidersteenweg 218 vergeleken met de buurt?

Kaalheidersteenweg 218 heeft 123 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaalheidersteenweg 218 en wat betekent dat?

Kaalheidersteenweg 218 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaalheidersteenweg 218?

Kaalheidersteenweg 218 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Kaalheidersteenweg 218 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.