Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 377 m²
- Perceeloppervlakte
- 1550 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 1
Hammolenweg 7 B is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 377 m², een perceel van 1550 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hammolenweg 7 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kerkrade-Centrum is €210.000. Dat komt neer op circa €557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHammolenweg 7 B is een woonhuis van 377 m² in de wijk Kerkrade-Centrum. De buurt telt 2.792 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.476 inwoners per km².
Hammolenweg 7 B is een woonhuis in Kerkrade-Centrum, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hammolenweg 7 B heeft 377 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 1550 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 63 m² per kamer. In Kerkrade-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hammolenweg 7 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Hammolenweg 7 B heeft 6 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Kerkrade-Centrum in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 4.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hammolenweg 7 B in Kerkrade-Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hammolenweg 7 B: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.