Streetview Spoorzoeker 154 Kerkrade

Spoorzoeker 154, 6466 MC Kerkrade

196 m² Bouwjaar 2010 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Spoorzoeker 154 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m², een perceel van 245 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Spoorzoeker 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorzoeker 154

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3285 Inwoners
1780 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Spekholzerheide
51% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Locatie van Spoorzoeker 154

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Spoorzoeker 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorzoeker 154?

De prijsindicatie voor Spoorzoeker 154 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Spekholzerheide is €200.000. Dat komt neer op circa €1.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorzoeker 154 zich tot de wijk Spekholzerheide?

Spoorzoeker 154 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Spekholzerheide. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorzoeker 154?

Spoorzoeker 154 is een woonhuis in Spekholzerheide, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Spoorzoeker 154 vergeleken met de buurt?

Spoorzoeker 154 heeft 196 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spekholzerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorzoeker 154 en wat betekent dat?

Spoorzoeker 154 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorzoeker 154?

Spoorzoeker 154 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spekholzerheide?

De wijk Spekholzerheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spekholzerheide?

Vanuit Spoorzoeker 154 in Spekholzerheide bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.