Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 593 m²
John Erkensstraat 7 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m² en een perceel van 593 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John Erkensstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kaalheide is €202.000. Dat komt neer op circa €673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn Erkensstraat 7 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Kaalheide. De buurt telt 1.319 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.039 inwoners per km².
John Erkensstraat 7 is een woonhuis in Kaalheide, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
John Erkensstraat 7 heeft 300 m² woonoppervlakte. Het perceel is 593 m². In Kaalheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kaalheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit John Erkensstraat 7 in Kaalheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van John Erkensstraat 7: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Kaalheide: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor John Erkensstraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kaalheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.