Streetview Michelisstraat 4 Kerkrade

Michelisstraat 4, 6466 LJ Kerkrade

115 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Michelisstraat 4 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 308 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
308 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Michelisstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michelisstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3285 Inwoners
1780 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Spekholzerheide
51% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Locatie van Michelisstraat 4

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Michelisstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Michelisstraat 4?

De prijsindicatie voor Michelisstraat 4 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Spekholzerheide is €200.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michelisstraat 4 zich tot de wijk Spekholzerheide?

Michelisstraat 4 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Spekholzerheide. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michelisstraat 4?

Michelisstraat 4 is een woonhuis in Spekholzerheide, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Michelisstraat 4 vergeleken met de buurt?

Michelisstraat 4 heeft 115 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Het perceel is 308 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Spekholzerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michelisstraat 4 en wat betekent dat?

Michelisstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Michelisstraat 4?

Michelisstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spekholzerheide?

De wijk Spekholzerheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spekholzerheide?

Vanuit Michelisstraat 4 in Spekholzerheide bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.