Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 341 m²
Van de Weijerstraat 20 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 341 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van de Weijerstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heilust is €193.000. Dat komt neer op circa €1.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan de Weijerstraat 20 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Heilust. De buurt telt 1.362 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.801 inwoners per km².
Van de Weijerstraat 20 is een woonhuis in Heilust, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van de Weijerstraat 20 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 341 m². In Heilust ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van de Weijerstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-10-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Heilust in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van de Weijerstraat 20 in Heilust bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van de Weijerstraat 20: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.9 km.