Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 1072 m²
Maria Gorettistraat 188 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 1072 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maria Gorettistraat 188
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Maria Gorettistraat 188 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Nulland is €182.000. Dat komt neer op circa €774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaria Gorettistraat 188 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Nulland. De buurt telt 1.477 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.095 inwoners per km².
Maria Gorettistraat 188 is een woonhuis in Nulland, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Maria Gorettistraat 188 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1072 m². In Nulland ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nulland in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Maria Gorettistraat 188 in Nulland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maria Gorettistraat 188: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Nulland: restaurant (0.9 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €165.000 tot €190.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nulland is €182.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.