Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 Katwijk

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21, 2225 TD Katwijk

106 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Katwijk, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 248 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €448.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.54 kg/m²

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Katwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Katwijk

1730 Inwoners
745 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
751 Woningvoorraad
€448.000 Gem. woningwaarde Noord-Oost
78% Koopwoningen
11.741 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21

Vergelijkbare woningen in Katwijk

Veelgestelde vragen over Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21?

De prijsindicatie voor Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Oost is €448.000. Dat komt neer op circa €4.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 zich tot de wijk Noord-Oost?

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de wijk Noord-Oost. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.741 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21?

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Noord-Oost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 vergeleken met de buurt?

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 heeft 106 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €448.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 en wat betekent dat?

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21?

Baron Sweerts de Landas Wyborghstraat 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Noord-Oost?

De wijk Noord-Oost in Katwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €448.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.