Herenhuis, vrijstaande woning Secretaris Varkevisserstraat 335 Katwijk

Secretaris Varkevisserstraat 335, 2225 LD Katwijk

212 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Secretaris Varkevisserstraat 335 is een herenhuis, vrijstaande woning in Katwijk, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 285 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
878 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.075.000 tot €1.325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Secretaris Varkevisserstraat 335

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Secretaris Varkevisserstraat 335

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.88 kg/m²

Tuin
Ja (130.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Katwijk

2625 Inwoners
930 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
923 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Zuid
68% Koopwoningen
12.732 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Secretaris Varkevisserstraat 335

Vergelijkbare woningen in Katwijk

Veelgestelde vragen over Secretaris Varkevisserstraat 335

Wat is de geschatte woningwaarde van Secretaris Varkevisserstraat 335?

De prijsindicatie voor Secretaris Varkevisserstraat 335 ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid is €435.000. Dat komt neer op circa €2.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Secretaris Varkevisserstraat 335 zich tot de wijk Zuid?

Secretaris Varkevisserstraat 335 is een herenhuis, vrijstaande woning van 212 m² in de wijk Zuid. De buurt telt 923 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Secretaris Varkevisserstraat 335?

Secretaris Varkevisserstraat 335 is een herenhuis, vrijstaande woning in Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Secretaris Varkevisserstraat 335 vergeleken met de buurt?

Secretaris Varkevisserstraat 335 heeft 212 m² woonoppervlakte en 878 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Secretaris Varkevisserstraat 335 en wat betekent dat?

Secretaris Varkevisserstraat 335 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Secretaris Varkevisserstraat 335?

Secretaris Varkevisserstraat 335 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 130 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuid?

De wijk Zuid in Katwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.