Streetview W A Nijenhuisweg 67 Katlijk

W A Nijenhuisweg 67, 8455 JT Katlijk

227 m² Bouwjaar 1923 Label E

W A Nijenhuisweg 67 is een woonhuis in Katlijk, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 1220 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
1220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor W A Nijenhuisweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel W A Nijenhuisweg 67

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Katlijk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Katlijk

620 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
228 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Katlijk
89% Koopwoningen
55 Inwoners per km²

Locatie van W A Nijenhuisweg 67

Vergelijkbare woningen in Katlijk

Veelgestelde vragen over W A Nijenhuisweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van W A Nijenhuisweg 67?

De gemiddelde woningwaarde in Katlijk is €504.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt W A Nijenhuisweg 67 zich tot de wijk Katlijk?

W A Nijenhuisweg 67 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Katlijk. De buurt telt 228 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 55 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op W A Nijenhuisweg 67?

W A Nijenhuisweg 67 is een woonhuis in Katlijk, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is W A Nijenhuisweg 67 vergeleken met de buurt?

W A Nijenhuisweg 67 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1220 m². In Katlijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van W A Nijenhuisweg 67 en wat betekent dat?

W A Nijenhuisweg 67 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Katlijk?

De wijk Katlijk in Katlijk (Friesland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katlijk?

Vanuit W A Nijenhuisweg 67 in Katlijk bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Katlijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van W A Nijenhuisweg 67: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 7.5 km.