Vrijstaande woning Minoes 7 Kapelle

Minoes 7, 4421 TL Kapelle

202 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Minoes 7 is een vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 567 m² en 6 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
567 m²
Inhoud
779 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Minoes 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minoes 7

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minoes 7

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Minoes 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Minoes 7?

De prijsindicatie voor Minoes 7 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minoes 7 zich tot de wijk Kapelle?

Minoes 7 is een vrijstaande woning van 202 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minoes 7?

Minoes 7 is een vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Minoes 7 vergeleken met de buurt?

Minoes 7 heeft 202 m² woonoppervlakte en 779 m³ inhoud. Het perceel is 567 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minoes 7 en wat betekent dat?

Minoes 7 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Minoes 7?

Minoes 7 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Minoes 7 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Minoes 7: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.